| Yta | Lackerad |
| Max. lastväxling | 16 000 lastcykler |
| Max. temperatur | 45,00 °C |
| Lyftriktning | horisontell |
| Min. temperatur | 5 °C |
| Tillverkare | Walmag |
| Produktbeskrivning kort | Elektrisk magnet |
| Typbeteckning | BM |
| Driftspänning | 12,00 V |
| Material | Stål |
| WLL | 2.500,00 kg |
| Standard | DIN EN 13155 |
| Produktbeskrivning | Elektromagnet |
| Typ av last | Platt material |
| Korrosionsbeständighet | Ja |
| WLL | Driftspänning | Lyftriktning | Typ av last | Bärförmåga platt material | Bärförmåga runt material | Antal | Pris / enhet | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 428,00 SEK / ST | ||||||||||
| 43 321,00 SEK / ST | ||||||||||
| 57 615,00 SEK / ST | ||||||||||
| 64 757,00 SEK / ST | ||||||||||
| 100 453,00 SEK / ST | ||||||||||
| 81 501,00 SEK / ST | ||||||||||
| 60 444,00 SEK / ST | ||||||||||
| 248 515,00 SEK / ST | ||||||||||
| 38 859,00 SEK / ST | ||||||||||
| 30 429,00 SEK / ST | ||||||||||
| 27 865,00 SEK / ST | ||||||||||
| 38 088,00 SEK / ST | ||||||||||
| 55 982,00 SEK / ST | ||||||||||
| 43 206,00 SEK / ST |