Produktbeskrivning
Finns med flera olika karbinhakalternativ och konfigurationer beroende på kraven på din arbetsplats.
| Material | Polyamid |
| Kanttestad | Nej |
| Lindiameter | 12,00 mm |
| Lyftanordning | Kärnmantellina |
| Max. temperatur | 45,00 °C |
| Justerbar | Nej |
| Produktbeskrivning | Lanyard |
| Min. temperatur | -35,00 °C |
Finns med flera olika karbinhakalternativ och konfigurationer beroende på kraven på din arbetsplats.