Produktbeskrivning
Dragkraftsmätare HFA - Kompakt kranvåg med integrerad display, kan även användas för dragkraftsmätningar
| Max. temperatur | 35,00 °C |
| Min. temperatur | 5 °C |
| Korrosionsbeständighet | Ja |
| Driftspänning | 9 V |
| Produktbeskrivning | Lastindikator |
| Typ av mått | Digital |
| Max. måttavvikelse | 0,20 % |
| Typbeteckning | HFA |
Dragkraftsmätare HFA - Kompakt kranvåg med integrerad display, kan även användas för dragkraftsmätningar