| WLL | 200,00 kg |
| Max. temperatur | 60,00 °C |
| Min. temperatur | -20,00 °C |
| Drivningssätt | Elektrisk Skruvdragare |
| Användning | Stålplåtar, stålkonstruktioner,Plåtpaket,Metal, glas, plastplattor,Sandwichpaneler,Solceller |
| Flyttbar | Ja |
| Produktbeskrivning | Ställningshiss |
| Tillverkare | Carl Stahl |
| Typbeteckning | CS Lift |